GLF1-1000-4.5, 1 roka, dolžina roke 1000 mm, aktivni premer 4,5 mm
odposlano v 1–2 tednih + čas prevoza
  • Brezplačna dostava
  • Dostava v 8 do 10 dneh
  • Enostavno vračilo
Opis izdelka
Optični vodnik iz optičnih vlaken
Fleksibilni optični vodnik iz optičnih vlaken z enim rokom, različne dolžine in debeline
Optični vodnik (za optično vtičnico premera 15 mm) je primeren za vse hladne svetlobne vire StarLight ter za ustrezne instrumente drugih proizvajalcev. V drugih primerih so kadarkoli možne prilagoditve in posebne izdelave. Optični vodnik je mogoče optimalno namestiti s pomočjo dodatkov.
  • Za halogenske in LED svetlobne vire
  • Modeli z več prosto premičnimi rokami
  • Zelo dobra prenosnost
  • Velika prilagodljivost in visoka svetilnost
  • Točkovna osvetlitev
  • Prilagodljiv za vse svetlobne vire vseh proizvajalcev
  • Prilagodljiv glede na potrebe stranke
Tehnične lastnosti
  • Število rok: 1
  • Premer aktivnega optičnega vodnika: 4,5 mm
  • Dolžina: 1000 mm
  • Priključek standardnega svetlobnega vodnika 15 mm
  • Premer izhoda svetlobe: 13 mm
  • Premer vhoda svetlobe: 15 mm
  • Zunanji premer cevi: 10 mm
  • Točkovna osvetlitev
  • Kot sevanja 70°
  • Material cevi PVC, črn
  • Carinska številka 85447000
Zmogljivost
  • Tip konstrukcije : fleksibilna
  • Splošni podatki
  • Premer (mm) : 4,5
  • Dolžina (mm) : 1000
  • Kategorije
    🏠 Domov 🛍️ Izdelki 📋 Kategorije 🛒 Košarica