GLF2-1000-4.5, 2 roki, dolžina rok 1000 mm, aktivni premer 4,5 mm
odposlano v 1-2 tednih + čas prevoza
  • Brezplačna dostava
  • Dostava v 8 do 10 dneh
  • Enostavno vračilo
Opis izdelka
Optični vodnik iz optičnih vlaken
Ker se pri proizvodnji optičnega vodnika uporabljajo izključno visokokakovostna optična vlakna in je celoten proizvodni proces podvržen strogemu nadzoru kakovosti, svetlobo prenaša skoraj brez izgub tja, kjer je potrebna. Optični vodnik je na voljo v dveh različnih dolžinah za različne namene uporabe. Optični vodnik (za optično vtičnico premera 15 mm) je primeren za vse vire hladne svetlobe StarLight ter za ustrezne instrumente drugih proizvajalcev. V drugih primerih so kadarkoli možne prilagoditve in posebne izdelave. Optični vodnik je mogoče optimalno namestiti s pomočjo dodatkov.
  • Za halogenske in LED svetlobne vire
  • Majhna oddaja toplote na predmet
  • Modeli z več prosto premičnimi rokami
  • Zelo dobra prenosnost
  • Velika prilagodljivost in visoka svetilnost
  • Točkovna osvetlitev
  • Prilagodljiv za vse svetlobne vire vseh proizvajalcev
  • Prilagodljiv glede na potrebe stranke
Tehnične lastnosti
  • Število rok: 2
  • Premer aktivnega optičnega vodnika: 4,5 mm
  • Dolžina: 1000 mm
  • Priključek standardnega svetlobnega vodnika 15 mm
  • Premer izhoda svetlobe: 13 mm
  • Premer vhoda svetlobe: 15 mm
  • Zunanji premer cevi: 10 mm
  • Točkovna osvetlitev
  • Kot sevanja: 70°
  • Material cevi PVC, črn
Zmogljivost
  • Tip konstrukcije : fleksibilna
  • Splošni podatki
  • Premer (mm) : 4,5
  • Dolžina (mm) : 1000
  • Serija : GLF
  • Kategorije
    🏠 Domov 🛍️ Izdelki 📋 Kategorije 🛒 Košarica