Kamera ASI 294 MM Pro Mono
1,646
odposlano v 24 urah + čas prevoza
  • Brezplačna dostava
  • Dostava v 8 do 10 dneh
  • Enostavno vračilo
Opis izdelka
ZWO ASI294MM Pro – ohlajena mono CMOS kamera za številne vrste astrofotografije
Prednosti in značilnosti ASI 294 MM Pro Mono:
  • USB 3.0 za hiter prenos – deluje tudi z USB 2.0
  • DDR3 pomnilnik za stabilen prenos podatkov z USB 2.0
  • Močno hlajenje Peltier do 35 °C pod sobno temperaturo
  • Občutljiv CMOS senzor z diagonalo 23,2 mm – 11,7 megapikslov
  • Dobra ločljivost zahvaljujoč pikslom velikosti 4,63 µm
  • Preklopljiv na velikost pikslov 2,32 µm in ločljivost 8288 x 5644
  • Razdalja med priključnim navojem T2 (notranji navoj) in senzorjem kamere: 17,5 mm
  • Zelo visoka občutljivost – QE do 90 % – idealna astronomska kamera za slabo osvetljene objekte
  • 14-bitni ADC
Področja uporabe kamere:
Pomembno: potrebna je zunanja napajalna enota! Upoštevajte, da morajo biti vse kamere ZWO s hladilnikom za delovanje priključene na zunanjo napajalno enoto 12 V. Tudi če hladilnik ni v uporabi, mora biti napajalna enota na voljo, da se kamera zanesljivo prepozna.
Zmogljivost
  • Tip senzorja : CMOS čip (Sony IMX492)
  • Velikost čipa (mm) : 19,1 x 13,0
  • Diagonala čipa (mm) : 23,1
  • Megapiksli : 11,6
  • Velikost pikslov : 4,63
  • Ločljivost fotografije (piksli) : 4144 x 2822
  • Bitna globina (bit) : 14
  • Hlajenje : da
  • Vmesnik : USB 3.0 in USB 2.0
  • Priključek (na teleskop) : 1,25″ & 2″ & T2
  • Barvna kamera : ne
  • Največja razlika v hlajenju pod sobno temperaturo : 35
  • Slike na sekundo : 16,3 (pri polni ločljivosti)
  • Šum branja : 1,26 – 8
  • Polna zmogljivost : 66.000
  • Optični izvleček (mm) : 6,5 / 17,5
  • Napajanje : 12
  • Vmesni pomnilnik : 256
  • Notranji pomnilnik : DDR3 RAM
  • Oprema
  • Filtrsko kolo
  • Filtrsko kolo : ne
  • Splošni podatki
  • Teža (g) : 410
  • Serija : ASI 294
  • Premer (mm) : 78
  • Dolžina (mm) : 85
  • Področje uporabe
  • Področja uporabe
  • AllSky, Meteori : ne
  • Avtomatski vodnik : ne
  • Luna in planeti : da
  • Meglice in galaksije : da
  • Kategorije
    🏠 Domov 🛍️ Izdelki 📋 Kategorije 🛒 Košarica
    Kamera ASI 294 MM Pro Mono
    Kamera ASI 294 MM Pro Mono