Mikroskop MicroBlue, MB.1001-LCD, 5,6-palčni LCD-zaslon, objektiv Achr. 4/10/S40x, DIN 35 mm perf., 40x – 400x, LED, 1 W, enostavna platforma za preparate
pošlje se v 1–2 tednih + čas prevoza
  • Brezplačna dostava
  • Dostava v 8 do 10 dneh
  • Enostavno vračilo
Opis izdelka
MicroBlue z LCD zaslonom
Vstopni modeli MicroBlue MB.1001 in MB.1001-LCD imajo enostavno ploščo velikosti 105 x 105 mm z 2 sponkami za zapiranje objektnih stekel. Drugi modeli so opremljeni s ploščo velikosti 115 x 100 mm z vgrajeno križno ploščo X-Y velikosti 30 x 70 mm.
  • Standardni okulari s širokim vidnim poljem 10x/18
  • Vrtljiva glava z ležaji za 3–4 objektive
  • Parafokalni objektivi 35 mm: 4x/0,10, 10x/0,25, S40x/0,65 (S40x z vzmetjo)
  • Vsa optika je obdelana proti plesni
  • Platina z blokado za preprečevanje poškodb objektivov in preparatov
  • Koaksialni mehanizem za grobo in fino nastavitev, nastavitev trenja
  • Fina nastavitev 200 μm, natančnost 2 μm, 3 mm na obrat, hod vzmeti približno 15 mm
  • Fiksni kondenzator N.A. 0,65 z irisno zaslonko za modele MB.1001 in MB.1001-LCD
  • Vsi drugi modeli: kondenzatorji Abbe N.A. 1,25, nastavljivi po višini, z irisno zaslonko
  • LED osvetlitev, nastavljiva, s polnilnimi baterijami in vgrajenim napajalnikom
  • Ergonomski ročaj za prenašanje
  • Vsebina paketa: zaščitni ovitek, polnilnik, beli filter in navodila za uporabo
MODELI Z LCD-ZASLONOM
• 7-palčni IPS LCD-zaslon
• Ločljivost zaslona 1920 x 1080 @ 30 fps
• Snemanje slik in videoposnetkov neposredno na mikro SD kartico
• Ločljivost slike do 1844 x 1080 v formatu JPEG
• Ločljivost videoposnetka 1280 x 720 v formatu AVI
Optika
  • Lestvica slike : 40-400
  • Vrsta žarnice : LED (1 vat, nastavljiva)
  • Vrsta objektiva : Achromatični
  • Okular : 10x/18 (široko polje)
  • Napajanje : Notranji električni transformator/polnilnik in 3 NiMH baterije
  • Povečava : 40-400
  • Kondenzor : Abbe Kondensor N.A 0,65 z irisno zaslonko
  • Optični sistem : DIN (160 mm)
  • Objektiv 1 : 4x/0,10
  • Objektiv 2 : 10x/0,25
  • Objektiv 3 : 40x/0,65 S gefedert
  • Vzmetenje : da
  • Zmogljivost
  • Nadzor svetlosti : da
  • Svetlo ozadje : da
  • LCD-zaslon : 7
  • Optična obdelava : brez
  • Video funkcija : da
  • Mehanski sistem
  • Tip konstrukcije : Digitalna
  • Ostrenje
  • Ostrenje : Hitro / fino gibanje
  • Nosilec preparata
  • Nosilec preparata : Nosilec preparata
  • Posebnosti
  • Napajanje z akumulatorjem : da
  • Zaščitna vrečka proti prahu : da
  • Splošni podatki
  • Serija : MicroBlue
  • Področje strokovnega znanja
  • Medicina : –
  • Izobraževanje : da
  • Hobiji : da
  • Področje uporabe
  • Analiza parazitov: da
  • Kategorije
    🏠 Domov 🛍️ Izdelki 📋 Kategorije 🛒 Košarica